ProInfantis to cykl konferencji naukowo-szkoleniowych skierowanych do pediatrów, neonatologów, położnych i pielęgniarek. W związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 poprzednie edycje konferencji eProInfantis International w 2020 oraz w 2021 roku zorganizowaliśmy w formie konferencji online ze streamingiem na żywo. Taka forma konferencji sprawdziła się bardzo dobrze w przypadku wydarzenia międzynarodowego, dlatego podjęliśmy decyzję o podtrzymaniu takiej formy wydarzenia również w 2022r. oraz w tym roku.

Dotychczasowy cykl konferencji online pod nazwą eProInfantis International okazał się bardzo dużym sukcesem, ponieważ łącznie w trzech poprzednich edycjach wydarzenia wzięło udział łącznie ponad 1400 uczestników!  Osoby które nie mogły wziąć udziału w obradach na żywo mogły wybrać pakiet z dostępem do wszystkich wykładów przez 6 miesięcy. Takie elastyczne podejście w połączeniu z bezpieczeństwem (uczestnicy mają możliwość wysłuchania wykładów w bezpiecznych warunkach, bez kontaktu z innymi osobami), wygodą (możliwość wzięcia udziału w konferencji „bez wychodzenia z domu” z dowolnego miejsca na Ziemi), oszczędnością czasu (uczestnicy nie tracą czasu na dojazd do miejsca gdzie odbywa się konferencja), oszczędnością pieniędzy (niższa opłata za udział w konferencji w porównaniu do stacjonarnej konferencji oraz brak kosztów dojazdu i noclegu) spowodowały, że zainteresowanie ze strony uczestników przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Opinie uczestników to potwierdzają:

„Dziękuję organizatorom za tak pięknie przygotowaną konferencję i za bardzo interesujące tematy szkoleń.”

„Wyborny dobór prelegentów, gratulacje”

„Wysoka merytoryka wystąpień, poruszenie problemów z którymi mamy do czynienia w codziennej pracy. Dziękuje ,ze pandemia nie pozbawiła nas merytorycznej wymiany poglądów. Brawa i podziękowania dla organizatorów i wykładowców.”

„Świetna organizacja, jestem pełna podziwu jak wszystko płynnie przebiegało.”

„Jestem na plus wszystkiego, mogłam siedzieć w domu, ugotować obiad i wygodnie w fotelu uczestniczyć w wykładach!!!”

 „Rewelacyjnie przygotowana konferencja, dziękuję i z niecierpliwością czekam na jesień i kolejne wydarzenie”

„Super tematy, świetni wykładowcy i rewelacyjna forma e-konferencji. Brakuje tylko zachodu słońca nad morzem ;-)”

Kolejna IV edycja konferencji eProInfantis 2023 International czyli konferencja z udziałem wykładowców zagranicznych oraz tłumaczeniem symultanicznym ze streamingiem na żywo odbędzie się w dniach 16-17 listopada br. Każdego dnia wykłady odbędą się w godzinach popołudniowych. Dodatkowo przed obradami głównymi odbędą sie e-warsztaty praktyczne. Zachęcamy do zapoznania się z programem spotkania i zapraszamy do rejestracji. Liczymy, że kolejne wydarzenie z cyklu ProInfantis spotka się z równie pozytywnym odbiorem wśród Państwa.

Z wyrazami szacunku,

Prof . Jan Mazela
eProInfantis 2022 International
Przewodniczący Komitetu OrganizacyjnegoSzczegółowe informacje oraz rejestracja znajdują się na dedykowanej stronie internetowej: https://eproinfantis2023international.pl/info


Liczymy, że kolejne wydarzenie z cyklu eProInfantis spotka się z równie pozytywnym odbiorem wśród Państwa.

Z wyrazami szacunku i do zobaczenia online!

W imieniu Komitetu Naukowego
Prof. Jan Mazela
Klinika Neonatologii UMP

KONFERENCJA ROZPOCZYNA SIĘ ZA

Uczestnicy otrzymają za udział w Konferencji punkty edukacyjne!

e-Warsztaty praktyczne (Practical workshops)

Szczegóły wkróce

Czwartek 3.11.2022r. / Thursday 3rd

Szczegóły wkróce

Piątek 4.11.2022r. / Friday 4th

Szczegóły wkróce

ORGANIZATOR MERYTORYCZNY:
Klinika Neonatologii, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

ORGANIZATOR LOGISTYCZNY:
Getins Rafał Szenrok
ul. Wiosenna 4,
62-022 Sasinowo