Szanowni Państwo,

Proinfantis to cykl konferencji naukowo-szkoleniowych skierowanych do pediatrów, neonatologów, położnych i pielęgniarek. Poprzednie (stacjonarne) edycje konferencji cieszyły się dużą popularnością (średnio ponad 300 osób), jednak ostatnią edycję (eProInfantis 2020) zorganizowaliśmy w dniu 19 czerwca 2020r. w formie konferencji online ze streamingiem na żywo. Oczywiście przyczyną zmiany formy Konferencji była pandemia wirusa SARS-CoV-2, która spowodowała niemałe zmiany w naszym życiu osobistym i zawodowym, co zapewne dotyka Państwa na co dzień.


eProInfantis 2020 okazał się bardzo dużym sukcesem, a liczba uczestników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Osoby które nie mogły wziąć udziału w obradach w dniu 19 czerwca otrzymały możliwość uzupełnienia pominiętych wykładów w ciągu 2 tygodni (do 3 lipca), w celu uzyskania certyfikatu z punktami edukacyjnymi. Takie elastyczne podejście w połączeniu z bezpieczeństwem (w obecnej sytuacji epidemiologicznej uczestnicy mają możliwość wysłuchania wykładów w bezpiecznych warunkach, bez kontaktu z innymi osobami), wygodą (możliwość wzięcia udziału w konferencji „bez wychodzenia z domu” z dowolnego miejsca na Ziemi), oszczędnością czasu (uczestnicy nie tracą czasu na dojazd do miejsca gdzie odbywa się konferencja), oszczędnością pieniędzy (niższa opłata za udział w konferencji w porównaniu do stacjonarnej konferencji oraz brak kosztów dojazdu i noclegu) oraz dostępem do nagranych wykładów spowodowały, że zainteresowanie ze strony uczestników było bardzo duże, a oceny wydarzenia bardzo pozytywne.


Pozytywne opinie uczestników przekonały nas aby iść w tym samym kierunku z drugim organizowanym przez nas wydarzeniem – Konferencją NEONATUS, która w latach poprzednich była organizowana w standardowej formie spotkania „face to face”. W obecnej sytuacji stacjonarnego NEONATUSA przekładamy na przyszły rok (o ile sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli) na termin 7-8.10.2021r. Natomiast w tym roku zorganizujemy eProInfantis 2020 International czyli konferencję z udziałem wykładowców zagranicznych oraz tłumaczeniem symultanicznym ze streamingiem na żywo. Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 października 2020r. Na czwartek 8 października mamy zaplanowane e-warsztaty praktyczne w godzinach popołudniowych, natomiast w piątek 9 października całodniowe obrady. Jesteśmy w trakcie tworzenia programu, który wkrótce ujrzy światło dzienne. Liczymy, że kolejne wydarzenie z cyklu eProInfantis spotka się z równie pozytywnym odbiorem wśród Państwa.

Z wyrazami szacunku i nadzieją na szybkie spotkanie,

Jan Mazela
e-ProInfantis 2020 International
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Świetna organizacja, jestem pełna podziwu jak wszystko płynnie przebiegało.

Jestem na plus wszystkiego, mogłam siedzieć w domu, ugotować obiad i wygodnie w fotelu uczestniczyć w wykładach!!!

Uważam, że e-konferencja to bardzo dobry pomysł, nie tylko w czasie pandemii. Organizacja bardzo dobra, mimo ze to pierwszy raz.

Rewelacyjnie przygotowana konferencja, dziękuję i z niecierpliwością czekam na jesień i kolejne wydarzenie

Super tematy, świetni wykładowcy i rewelacyjna forma e-konferencji. Brakuje tylko zachodu słońca nad morzem 😉

Komitet naukowy:
Dr hab. n. med. Jan Mazela, prof. UM
Prof. dr hab. n. med. Beata Czeszyńska
Dr n. med. Tomasz Jarmoliński
Prof. dr hab. n. med Tomasz Urasiński
Dr n. med. Andrzej Kołtan
Dr n. med. Piotr Korbal

Komitet Honorowy:
Prof. dr hab. Ryszard Lauterbach
Prof. dr hab. Jarosław Peregud-Pogorzelski
Prof. dr hab. Ewa Helwich
Prof. dr hab. Teresa Jackowska


SZCZEGÓŁY WKRÓTCE…


UWAGA! Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie konferencji.

Uczestnicy otrzymają za udział w Konferencji punkty edukacyjne!

E-ProInfantis 2020 to także możliwość wzięcia udziału w e-warsztatach praktycznych, które odbędą się w dniu 8 października (w godzinach popołudniowych):

  1. Echo serca
  2. Rehabilitacja metodą Bobath
  3. Zakładanie linii centralnej
  4. Resuscytacja

E-warsztaty nie będą kolidowały z wykładami. Będą się one składały z dwóch części: teoretycznej (wykład) i praktycznej (film demonstracyjny nagrany na oddziale). W trakcie transmisji będzie możliwość zadawania pytań/komentowania.

W warsztatach mogą wziąć udział uczestnicy, którzy wykupią pakiet STANDARD lub PREMIUM. Dodatkowo uczestnicy wybierający pakiet PREMIUM otrzymają dostęp do wszystkich nagrań na okres 12 miesięcy.

UWAGA! Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie konferencji.

PROGRAM DO POBRANIA

Dr hab. Renata Bokiniec

Specjalistka w zakresie pediatrii i neonatologii. Po stażach i pracy w Wielkiej Brytanii i USA. Obecnie związana jest ze Szpitalem Klinicznym im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie (ul. Karowa 2), w którym pełni obowiązki kierownika Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka.
więcej>>>

Dr hab. Wojciech Feleszko

Doktor habilitowany w Klinice Alergologii i Pneumonologii Wieku Dziecięcego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz specjalistą pediatrii, immunologii klinicznej i chorób płuc u dzieci w Szpitalu Pediatrycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
więcej>>>

Prof. Dariusz Gruszfeld

Kierownik Kliniki Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Autor publikacji poświęconych żywieniu niemowląt oraz wpływowi wczesnego żywienia na dalszy rozwój. Udział w projektach UE…
więcej>>>

Prof. Teresa Jackowska

Kierownik Kliniki Pediatrii Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego. Ordynator Klinicznego Oddziału Pediatrycznego w Szpitalu Bielańskim. Kierownik Studium Medycyny Rodzinnej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.
więcej>>>

Oferujemy Państwu do wyboru trzy warianty udziału w e-Proinfantisie 2020 International.
Zachęcamy do rejestracji.

1 warunkiem otrzymania certyfikatu jest wysłuchanie wszystkich wykładów
2 w e-booku znajdą się prezentacje od wykładowców, którzy wyrażą zgodę na ich publikację

Promocyjne ceny obowiązują do czwartku 20 sierpnia 2020r. do północy

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO

Wpłaty proszę dokonywać na konto organizatora logistycznego:
Getins
Sasinowo ul. Wiosenna 4,
62-022 Mosina
Santander Bank
32 1090 1362 0000 0001 3364 9407
Tytuł przelewu: e-ProInfantis 2020 International, imię i nazwisko uczestnika

Czy istnieje możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, istnieje możliwość otrzymania faktury VAT. W takim przypadku w formularzu rejestracyjnym należy podać dane firmy, na którą ma zostać wystawiona faktura. Faktura zostanie wysłana do Państwa droga e-mailową w ciągu kilku dni od otrzymania wpłaty.


Dokonałam(em) rejestracji na konferencję, jednak nie otrzymałam(em) na e-maila żadnego potwierdzenia. Co powinnam(em) zrobić w takim przypadku?
Po dokonaniu rejestracji każdy uczestnik otrzymuje automatycznie e-maila potwierdzającego rejestrację. Zdarza się, że e-mail może trafić do innego folderu np. SPAM/Oferty/Kosz, dlatego w pierwszej kolejności prosimy o sprawdzenie tych folderów. W razie dalszych problemów prosimy o kontakt z nami.


Co zrobić jeśli nie otrzymałam(em) kodu dostępu do transmisji online po 1 października mimo dokonania wpłaty za uczestnictwo?
Kod dostępu powinna(powinien) Pan(i) dostać do 1 października na skrzynkę e-mail. Zdarza się, że e-mail może trafić do innego folderu np. SPAM/Oferty/Kosz, dlatego w pierwszej kolejności prosimy o sprawdzenie tych folderów. W razie dalszych problemów prosimy o kontakt z nami.


Po dokonaniu wpłaty pieniędzy chciałabym(chciałbym) zmienić wariant uczestnictwa. Czy jest to możliwe?
Tak, istnieje możliwość zmiany wariantu uczestnictwa po dokonaniu wpłaty pieniędzy jednak nie później niż 25 września. W tej kwestii prosimy o kontakt z nami.


Czy można się zarejestrować w terminie po 1 października?
Jeszcze nie wiemy. O decyzji poinformujemy za stronie internetowej.


Czy za udział w e-Proinfantisie 2020 International otrzymam certyfikat uczestnictwa z punktami edukacyjnymi ?
Tak, wszyscy uczestnicy mają możliwość otrzymania certyfikatu z punktami edukacyjnymi. Warunkiem otrzymania takiego certyfikatu jest wysłuchanie wszystkich wykładów – Państwa uczestnictwo będzie weryfikowane za pomocą systemu monitorowania. Uczestnicy wybierający wariant PODSTAWOWY zobligowani są do wysłuchania wszystkich sesji live w dniu 8 października, natomiast osoby posiadające wariant STANDARD lub PREMIUM mają możliwość uzupełnienia brakujących wykładów do dnia 18 października.


Czy mogę zrezygnować z udziału w e-Proinfantisie 2020 International?
Zwrot kosztów związany z wycofaniem się z udziału w konferencji jest możliwy w przypadku rezygnacji do 25.09.2020r. Po tym terminie żądania zwrotu wpłaconych pieniędzy nie będą uwzględniane.

Prof. Ryszard Lauterbach
Prezes Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego

Prof. Jarosław Peregud-Pogorzelski
Prezes Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Prof. Andrzej Tykarski
Rektor Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

ORGANIZATOR MERYTORYCZNY:
Klinika Zakażeń Noworodków, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

ORGANIZATOR LOGISTYCZNY:
Getins Rafał Szenrok
Sasinowo ul. Wiosenna 4,
62-022 MosinaKonferencja jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych tematyką z zakresu pediatrii i neonatologii.