Szanowni Państwo,

Proinfantis to cykl konferencji naukowo-szkoleniowych skierowanych do pediatrów, neonatologów, położnych i pielęgniarek. Poprzednie (stacjonarne) edycje konferencji cieszyły się dużą popularnością (średnio ponad 300 osób), jednak ostatnią edycję (eProInfantis 2020) zorganizowaliśmy w dniu 19 czerwca 2020r. w formie konferencji online ze streamingiem na żywo. Oczywiście przyczyną zmiany formy Konferencji była pandemia wirusa SARS-CoV-2, która spowodowała niemałe zmiany w naszym życiu osobistym i zawodowym, co zapewne dotyka Państwa na co dzień.


eProInfantis 2020 okazał się bardzo dużym sukcesem, a liczba uczestników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Osoby które nie mogły wziąć udziału w obradach w dniu 19 czerwca otrzymały możliwość uzupełnienia pominiętych wykładów w ciągu 2 tygodni (do 3 lipca), w celu uzyskania certyfikatu z punktami edukacyjnymi. Takie elastyczne podejście w połączeniu z bezpieczeństwem (w obecnej sytuacji epidemiologicznej uczestnicy mają możliwość wysłuchania wykładów w bezpiecznych warunkach, bez kontaktu z innymi osobami), wygodą (możliwość wzięcia udziału w konferencji „bez wychodzenia z domu” z dowolnego miejsca na Ziemi), oszczędnością czasu (uczestnicy nie tracą czasu na dojazd do miejsca gdzie odbywa się konferencja), oszczędnością pieniędzy (niższa opłata za udział w konferencji w porównaniu do stacjonarnej konferencji oraz brak kosztów dojazdu i noclegu) oraz dostępem do nagranych wykładów spowodowały, że zainteresowanie ze strony uczestników było bardzo duże, a oceny wydarzenia bardzo pozytywne.


Pozytywne opinie uczestników przekonały nas aby iść w tym samym kierunku z drugim organizowanym przez nas wydarzeniem – Konferencją NEONATUS, która w latach poprzednich była organizowana w standardowej formie spotkania „face to face”. W obecnej sytuacji stacjonarnego NEONATUSA przekładamy na przyszły rok (o ile sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli) na termin 7-8.10.2021r. Natomiast w tym roku zorganizujemy eProInfantis 2020 International czyli konferencję z udziałem wykładowców zagranicznych oraz tłumaczeniem symultanicznym ze streamingiem na żywo. Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 października 2020r. Na czwartek 8 października mamy zaplanowane e-warsztaty praktyczne w godzinach popołudniowych, natomiast w piątek 9 października całodniowe obrady. Jesteśmy w trakcie tworzenia programu, który wkrótce ujrzy światło dzienne. Liczymy, że kolejne wydarzenie z cyklu eProInfantis spotka się z równie pozytywnym odbiorem wśród Państwa.

Z wyrazami szacunku i nadzieją na szybkie spotkanie,

Jan Mazela
e-ProInfantis 2020 International
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Świetna organizacja, jestem pełna podziwu jak wszystko płynnie przebiegało.

Jestem na plus wszystkiego, mogłam siedzieć w domu, ugotować obiad i wygodnie w fotelu uczestniczyć w wykładach!!!

Uważam, że e-konferencja to bardzo dobry pomysł, nie tylko w czasie pandemii. Organizacja bardzo dobra, mimo ze to pierwszy raz.

Rewelacyjnie przygotowana konferencja, dziękuję i z niecierpliwością czekam na jesień i kolejne wydarzenie

Super tematy, świetni wykładowcy i rewelacyjna forma e-konferencji. Brakuje tylko zachodu słońca nad morzem 😉

Komitet naukowy:
Dr hab. n. med. Jan Mazela, prof. UM

Komitet Honorowy:
Prof. dr hab. Ryszard Lauterbach
Prof. dr hab. Ewa Helwich


SZCZEGÓŁY WKRÓTCE…


UWAGA! Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie konferencji.

Uczestnicy otrzymają za udział w Konferencji punkty edukacyjne!

E-ProInfantis 2020 to także możliwość wzięcia udziału w e-warsztatach praktycznych, które odbędą się w dniu 8 października (w godzinach popołudniowych):

  1. Cewnikowanie naczyń centralnych pod kontrolą USG
  2. Rehabilitacja metodą Bobath
  3. aEEG i EEG

E-warsztaty nie będą kolidowały z wykładami. Będą się one składały z dwóch części: teoretycznej (wykład) i praktycznej (film demonstracyjny nagrany na oddziale). W trakcie transmisji będzie możliwość zadawania pytań/komentowania.

Udział w warsztatach jest dodatkowo płatny – 49zł brutto (cena promocyjna) za warsztat. Dodatkowo otrzymujecie Państwo dostęp do nagrania video na okres 12 miesięcy.

UWAGA! Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie konferencji.

PROGRAM DO POBRANIA

Oferujemy Państwu do wyboru trzy warianty udziału w e-Proinfantisie 2020 International.
Zachęcamy do rejestracji.

1 warunkiem otrzymania certyfikatu jest wysłuchanie wszystkich wykładów. Aktywność uczestników będzie monitorowana i weryfikowana. Posiadacze pakietów STANDARD i PREMIUM mają możliwość obejrzenia pominiętych wykładów do 25 października
2 w e-booku znajdą się prezentacje od wykładowców, którzy wyrażą zgodę na ich publikację. E-book zostanie udostępniony uczestnikom do 1 miesiąca po wydarzeniu.
3 nagrane wykłady zostaną udostępnione najszybciej jak to będzie możliwe, jednak nie wcześniej jak w ciągu 72 godz. od zakończenia konferencji.

Promocyjne ceny obowiązują do czwartku 20 sierpnia 2020r. do północy

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO

Wpłaty proszę dokonywać na konto organizatora logistycznego:
Getins
Sasinowo ul. Wiosenna 4,
62-022 Mosina
Santander Bank
32 1090 1362 0000 0001 3364 9407
Tytuł przelewu: e-ProInfantis 2020 International, imię i nazwisko uczestnika

Czy istnieje możliwość otrzymania faktury VAT?
Tak, istnieje możliwość otrzymania faktury VAT. W takim przypadku w formularzu rejestracyjnym należy podać dane firmy, na którą ma zostać wystawiona faktura. Faktura zostanie wysłana do Państwa droga e-mailową w ciągu kilku dni od otrzymania wpłaty.


Dokonałam(em) rejestracji na konferencję, jednak nie otrzymałam(em) na e-maila żadnego potwierdzenia. Co powinnam(em) zrobić w takim przypadku?
Po dokonaniu rejestracji każdy uczestnik otrzymuje automatycznie e-maila potwierdzającego rejestrację. Zdarza się, że e-mail może trafić do innego folderu np. SPAM/Oferty/Kosz, dlatego w pierwszej kolejności prosimy o sprawdzenie tych folderów. W razie dalszych problemów prosimy o kontakt z nami.


Co zrobić jeśli nie otrzymałam(em) kodu dostępu do transmisji online po 1 października mimo dokonania wpłaty za uczestnictwo?
Kod dostępu powinna(powinien) Pan(i) dostać do 1 października na skrzynkę e-mail. Zdarza się, że e-mail może trafić do innego folderu np. SPAM/Oferty/Kosz, dlatego w pierwszej kolejności prosimy o sprawdzenie tych folderów. W razie dalszych problemów prosimy o kontakt z nami.


Po dokonaniu wpłaty pieniędzy chciałabym(chciałbym) zmienić wariant uczestnictwa. Czy jest to możliwe?
Tak, istnieje możliwość zmiany wariantu uczestnictwa po dokonaniu wpłaty pieniędzy jednak nie później niż 25 września. W tej kwestii prosimy o kontakt z nami.


Czy można się zarejestrować w terminie po 1 października?
Jeszcze nie wiemy. O decyzji poinformujemy za stronie internetowej.


Czy za udział w e-Proinfantisie 2020 International otrzymam certyfikat uczestnictwa z punktami edukacyjnymi ?
Tak, wszyscy uczestnicy mają możliwość otrzymania certyfikatu z punktami edukacyjnymi. Warunkiem otrzymania takiego certyfikatu jest wysłuchanie wszystkich wykładów – Państwa uczestnictwo będzie weryfikowane za pomocą systemu monitorowania. Uczestnicy wybierający wariant PODSTAWOWY zobligowani są do wysłuchania wszystkich sesji live w dniu 8 października, natomiast osoby posiadające wariant STANDARD lub PREMIUM mają możliwość uzupełnienia brakujących wykładów do dnia 18 października.


Czy mogę zrezygnować z udziału w e-Proinfantisie 2020 International?
Zwrot kosztów związany z wycofaniem się z udziału w konferencji jest możliwy w przypadku rezygnacji do 25.09.2020r. Po tym terminie żądania zwrotu wpłaconych pieniędzy nie będą uwzględniane.

Prof. Ryszard Lauterbach
Prezes Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego

Prof. Jarosław Peregud-Pogorzelski
Prezes Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Prof. Andrzej Tykarski
Rektor Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

ORGANIZATOR MERYTORYCZNY:
Klinika Zakażeń Noworodków, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

ORGANIZATOR LOGISTYCZNY:
Getins Rafał Szenrok
Sasinowo ul. Wiosenna 4,
62-022 MosinaKonferencja jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych tematyką z zakresu pediatrii i neonatologii.